Skuteczna pomoc dla osób zadłużonych - zadzwoń 507 042 042  Skuteczna pomoc dla osób zadłużonych - zadzwoń 507 042 042

Zadzwoń już dziś !

Dyżur prawny 8.00 - 18.00 507 042 042 513 010 586

Z dniem 31 grudnia 2014 roku weszła w życie nowa ustawa o upadłości konsumenckiej która dokonała rewolucji w życiu Polaków. Szacuje się że obecnie ponad 2,2 mln Polaków znajduje się w rejestrach dłużników. Nasza Kancelaria oferuje pomoc osobom zadłużonym ,analizuje sytuację dłużnika oraz bada przesłanki do złożenia wniosku o upadłość konsumencką.

Efektem skutecznego oddłużenia jest pozbycie się balastu długów, powrót do normalnego życia.

 

Korzyści z ogłoszenia upadłości

  • zawieszenie postępowania egzekucyjnego prowadzonego przez Komornika,
  • zawieszenie czynności windykacyjnych,
  • umorzenie większej części długów,
  • w przypadku utraty mieszkania lub domu otrzymasz środki finansowe na okres od 12-24 miesięcy na wynajem ,
  • początek nowego etapu życia bez Komornika, Windykatorów, wezwań do zapłaty, spraw sądowych,

Szacuje się, że obecnie ponad 2,2 miliona Polaków widnieje na liście dłużników. W jaki sposób doszło do tego, że współcześnie coraz więcej osób potrzebuje dodatkowej gotówki w formie kredytu czy pożyczki? W jaki sposób wyjść ze spirali długów, w które wplątaliśmy się chcąc podreperować swój domowy budżet?

Wraz z nowelizacją przepisów o upadłości konsumenckiej, wiele problemów osób zadłużonych zakończyło się. Nowe przepisy obejmujące upadłość konsumencką wchodzą w życie w połowie grudnia bieżącego roku. Od tego momentu prawo będzie bardziej przychylne dla dłużników – restrykcyjne wymogi w stosunku do osób, które planują ogłoszenie upadłości od momentu wprowadzenia nowelizacji staną się przeszłością.

Jeśli szukasz pomocy w wyjściu z długów to lepiej trafić nie mogłeś. Skorzystaj z porad naszych ekspertów, którzy krok po kroku wyjaśnią Ci w jaki sposób powinno być przeprowadzone ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Pamiętaj, że z każdej sytuacji istnieje wyjście – pożegnaj się z długami w legalny, bezpieczny sposób i rozpocznij nowy, lepszy rozdział Twojego życia.

 

Napisz do nas!